HAKKIMIZDA

Anasayfa / Hakkımızda

2011 yılından beri kamu ve özel sektöre hizmet eden Hey Teknoloji, alt şirketlerinden biri olan Vida MMS ile bakım yönetimi ve otomasyon süreçlerini güçlendirmeyi başarmış ve ileri boyuta taşımıştır. Sunduğu kullanıcı öncelikli stratejileri ve ayrıcalıklı müşteri portföyü ile marka değerini hassasiyetle zirveye taşımayı başaran VİDA MMS, dünya standartlarında çözümler yaratmaktadır.

Güven ilkesi ile yola çıkılan bu serüvende; otorite rayından çıkmayarak, istikrarlı şekilde sayısız müşteriye en iyi CMMS hizmetini vermeyi hedefleyerek marka kimliğini ve kalitesini ortaya koymuş bulunmaktadır. Kuruluşundan günümüze süregelen profesyonel, empati odaklı, dürüst ve gelişime açık bakış açısı ile istikrarlı büyüme sergileyerek CMMS ve bakım otomasyonu dünyasında saygın bir konuma yükselmeye hak kazanmıştır.

Periyodik Bakım

Periyodik Bakım

Vida MMS misyon ve vizyon olarak tüm hizmet süreçlerinde pozitif bakış açısına sahip, hızlı interaktif iletişim yaklaşımını sağlayan müşteri hizmetleri ekibi sayesinde kaliteli ilişkiler kurmayı hedefliyor. Sektördeki son gelişmeleri ve kullanıcı alanındaki güncel talepleri takip ederek mobil ve web uygulamasını canlı tutan VİDA MMS, güçlü ve profesyonel ekibi ile 7/24 destek sağlıyor.

CMMS ve bakım otomasyonunda yerli web ve mobil uygulama hizmetleriyle dünya çapında etkili bir portföy oluşturarak kaliteli hizmet anlayışını sunabilmeyi hedefleyen VİDA MMS, örnek nitelikle misyonunu genişleterek, geliştirmeleri hayata geçirmeye devam ediyor. Güçlü kadro dâhilinde sorun odaklı çalışma prensibi ile organizasyonel şekilde memnuniyet sağlamaya devam edecektir.

HeyTeknoloji © 2023 CREATED BY HeyTeknoloji